Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"40. - 50. léta 20. stol., obecný kov, číselník kovový, ručičky zlacené, stroj DOXA - kalibr 98, 17 jewels, průměr 3,6 cm, kožený tah, funkční."